LT EN
audi/

KODĖL BŪTENT MES ?

KODĖL  MES ?

KUO  MES  SKIRIAMĖS  NUO ĮMONIŲ, PARDUODANČIŲ VIENOS AR KITOS KOMPANIJOS GAMINIUS ?

  Taupymas

Mūsų  įmonei  pirmiausia  rūpi  ne  tik  techninės  naujovės, bet   ir  medžiagų, gamybos  ir  darbo  kokybė. Taip  sutaupoma, nes  kokybiškas  produktas ,koks  ir   yra   šildomų   sistemų  pradininkas ... , turi  daug  pranašumų, tokių  kaip  – produkto ilgaamžiškumas, geras  ir  greitas  darbas, brangių  montavimo  pagalbinių  darbuotojų  atsisakymas  ir  ilgalaikis   rodiklių   stabilumas .

Sujungus  šį  paketą  su kitais  efektyviais  ir  protingais  sprendimais  , iš  pradžių  visa  tai  gali  pasirodyti  brangu, tačiau  įskaičiavus visus  statybai  svarbius  veiksnius  bus  matyti ,kad  tai  kur  kas ekonomiškesnis  sprendimas , nei  kiti  tariamai  pigūs  produktai.

Techninėms  inovacijoms   mūsų   įmonė  yra  įsigijusi  daugybę  patentų.

 Ekologija

Mūsų  produktas   yra  ekologiškas. Mūsų įmonė   savo   sitemoms  (grindys ,sienos, lubos  šildomos  ir  vėsinamos  vandeniu) rūpestingai   atrenka   ir naudoja  tik pirmines  žalivas , bei  energijos  išteklius  žemėje.   Šildomų grindų   sistemos   irengimai   aprūpinami  natūralia  srove  iš vandens   jėgos, taip  sutaupantys  didžiulius   CO2  kiekius , o  jos  komponentai   yra  100  proc. perdirbami   ir  optimaliai   taupantys  energiją.

 Žema temperatūra

    MULTIBETON   dar  8  dešimtmetyje  buvo  „energijos  taupymo  šalininkė“. Ši  nuostata   dabar  akualesnė  negu  bet  kada   ankščiau. Nenumaldomai  didėjant  dujų , naftos  ir  eletros energijos  kainoms , statybos  bendrovės  reikalauja  kokybiškų  ir  saugių  sistemų  už prieinama  kainą.

   Kartu  su  duomenimis  dėl  tinkamo  naudojimo, pateikiami  grindų  šildymo, erdvinio   išdėstimo   ir  klojimo geometrijos  duomenys. Taip  šiluma  naudotoju i  didele  dalim i teikiama  tiesiogiai , kaip  spinduliuojamoji  šiluma. Šiluma  papildomai sureguliuoja  sienų  ,lubų   ir  baldų  temperatūrą, tai  žmogui  sukelia  labai  malonų  pojūtį, nes  visų  kūnų  temeratūra  patalpoje  yra tolygi, skirtingai  nei  tekančios   šilumos  atveju  (konvekcinis  šildymas). Komfortiškumo  ir  šilumos  pojūtis   patalpoje  su mūsų  vandens  gridų  šildymu  atsiranda  ankščiau .

   Taigi  mūsų technologija ir  vandens  grindų  šildymas  naudoja  žemesnes  šildymo  temperatūras. Oro  drėgmė  išlieka   ta  pati, o  tai  labai svarbu  sveikatai.

®suteikiam 30 metų garantiją rožinei ®vamzdžių sistemai. Mes savo šildymo sistemą apdraudžiam iki 1000000 eurų, nors per visą gyvavimo istoriją,dar neturėjo draudiminio įvykio.

 ® sistemos vamzdžiai stebiami ,prižiūrimi TÜV .

 ® sistemos vamzdžiai išlaikė testus maxi + 150 ° C ir 3 barų slėgis su 1000 valandų eksploatavimo laiku.

® sistemos vamzdžiams reguliariai atliekami gamybos metu ir gamyklinių laboratorinių kokybės sudėtingiausių testų.

® sistemos vamzdžiai yra gaminami mūsų pačių gaminių gamybos linijų o ne didmeninei prekybai .Žaliava ® sistemos vamzdžių, specialiai suprojektuoti gaminti vamzdžių ir MB sistemos gaminiams.

Sistema yra nustatyta moksliniu pagrindu Dr A Kollmar ir, po ® moduliavimo metodą, pagal Kollmar Feist patentus. Šią šildymo energiją, be karščio kaupimąsi iki lubų.

® sistemos vamzdžiai klojami MB-plieno sąvaržose. Tai turi stabilizuojantį poveikį ir garantuoja minimalų išlyginimo išlyginimo storį .

®sistemos vamzdžiai pasukami nuo +50 ° C 70 ° C temperatūroje, kol karšta.Šis metodas išlaiko įtampos mažinimą ir didina tarnavimo laiką .

Sistema yra visiškai nemokama paslėpta sluoksnio izoliacija, užtikrinant laisvą plėtrą, be triukšmo ir šalčio dėmės.Montavimas pagal DIN / EN, be pjovimo per polietileno plėvele drėgmės danga) ir nepažeidžiant izoliaciją.

® sistema, tik pigi standartinė izoliacija be apsaugos (atitinka), naudojima, atsižvelgiant į energijos taupymo įstatymą.

Kiekviena ® šildymo grandinė yra taikoma surinkimo saugos slėgio bandymais. Taigi, kiekvieną kartą prieš pateikiant lygintuvų grandinė yra testuojama sandarumas .

® moduliavimas perduoda labai gera šilumos paskirstymą,bei sukuriavienodą temperatūrą visame kambaryje. Skatina sveikatai malonu klimatą , šildymą, dulkių apyvartą alergiškiems žmonėms .

® sistemos yra suderinamos su bet kokiais šilumos šaltiniais, jie idealiai tinka, kondensaciniam katilam, saulės energijai, šilumos siurbliams ir kt. ® grindų šildymas visose statybos srityse sėkmingai įdiegtas.

® grindų šildymo turtingoje patirtyje milijonai gyvenamų objektų. Praktinė padėtis daugiau nei 40 metų.

 

KOKS MŪSŲ PAGRINDINIS TIKSLAS ?

KOKIA MŪSŲ PAGRINDINĖ VEIKLA ?


Visi ant mūsų pyksta, nes mes galime duoti 30 metų garantiją

Štai keletas klausimų į kuriuos jums atsakysime čia ir tuoj pat. Mes nepriklausomi šildomų grindų projektuotojai, pasirįžę padėti išsirinkti patį geriausią šildomų grindų variantą - ir mes net neabejojame, kad šiandien mes šioje srityje esam vieninteliai galintys suteikti aukščiausio lygio konsultacijas šioje itin svarbiame statybos etape.

Visi ant mūsų pyksta nes mes savo grindinio šildymo sistemą galime apdrausti tarptautinėje būsto draudimo kompanijoje
Visi ant mūsų pyksta, kad neparduodame vamzdžio atskirai, o tik visą grindinio šildymo sistemą
Visi ant mūsų pyksta, nes niekas neatskleidžia išskirtinio vamzdžio sudėties
Visi ant mūsų pyksta, nes mes viską darome patys, ir parduodame savo šildomas grindis į 40 pasaulio šalių
Visi ant mūsų pyksta, nes mūsų šildomoms grindims konkurentų nėra - nes tai visai kas kita - skirtumas tarp to ką galėjote nusipirkti iki šiol - tai tas pats, kas diena - ir naktis
 
Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas