LT EN
audi/

BETONAVIMAS + SANTECHNIKA

            BETONAVIMAS + SANTECHNIKA

Dirbdami ,su "MULTIBETON" šildomų grindų projektais ,susidurėme su  tokiomis problemomis,kaip grindų betonavimas ,bei santechnikos problemomis.

  Su "MULTIBETON" komanda ,kuri pasaulyje turi daugiau nei 20 "MULTIBETON" atstovybių,mes galime pasiūlyti savo klientams  ne tik  profesionalią betonuotojų komandą,su konkuruojančiomis rinkoje kainomis,bet ir  santechniką ( vandentieko, kanalizacijos, drenažo sistemos).Nuo šiol  nereikės rūpintis profesionalių santechnikų ,betonuotojų  paieška.Visa tai jums pavyks išspresti  su "MULTIBETON" komanda

 

 

 

 KESTONIT TERMO

 
NAUDOJIMO SRITIS
Išlyginamasis mišinys cemento pagrindu, sudėtyje turintis stiprinančio pluošto, elastingumą bei sukibimą gerinančių priedų. Naudojamas grindims, kuriose įmontuota vandens arba elektros šildymo sistema. Taip pat tinka silpnų paviršių renovavimui prieš klijuojant dangą.
 
PAGRINDAS
Pašalinti cemento nelygumus, užtiškusius dažus ir kitus nešvarumus nuo betoninio pagrindo ir nušveisti/nusiurbti grindų paviršių prieš naudojant išlyginamąjį skiedinį. Kiilto Start Primer naudojamas kaip gruntas.
 
START GRUNTO SKIEDIMO PROPORCIJOS
* Cementas, cementinis grindų išlyginamasis mišinys: skiesti 1 : 4
* Senų klijų liekanos (pvz. guma ar bitumas): neskiesti
* Statybinės plokštės (pvz. gipso ar cemento plokštė): neskiesti
* Neįgeriantys paviršiai (pvz. dažai ar keramikinės plytelės): neskiesti
 
SAVYBĖS
* Sudėtyje turintis stiprinančio pluošto, elastingumą bei sukibimą gerinančių priedų - apsaugo nuo įtrūkimų
* Galima vaikščioti po 4 valandų
* Galutinę apdailinę dangą klijuoti galima po 1 - 5 dienų, priklausomai nuo mišinio storio (+18 ....20°C)
* Kibus prie betono, medžio ir kitų konstrukcinių plokščių (atsiminkite gruntavimą).
* Geros išsilyginimo savybės
* Be kazeino
* Atsparus drėgmei
* Žemiausia darbo temperatūra +10°C
* Beveik nesitraukia
 
TECHINIAI DUOMENYS
Tipas: sintetinio pluošto (fibrų)-polimerų-specialaus cemento-kvarco milteliai
Dalelių dydis: apie 1 mm
Maksimalus sluoksnio storis: iki 50 mm
 
IŠEIGA
1,7 kg/m2x mm.
 
PARUOŠIMO SANTYKIS
 
Išlyginamojo mišinio milteliai 20 kg + Vanduo 3.2 l (bendram lyginimui), Išlyginamojo mišinio milteliai 20 kg + Vanduo 2.9 l (nuolydžių formavimui).
 
DARBO LAIKAS
30 min.
 
ĮPAKAVIMAS
20 kg
 
REKOMENDUOJAMOS DARBO SĄLYGOS
Patalpos ir grindų temperatūra: +18...+20 °C
Medžio drėgmė: 8...12 %
Betono drėgmė: max. 4 p-% arba 90 % RH
 
Darbo metu patalpoje turi būti normali temperatūra. Tokios sąlygos kaip kambario
temperatūra, apdirbamo paviršiaus drėgmė ir kokybė žymiai įtakoja džiūvimo laiką. Todėl pateikti džiūvimo duomenys gali truputį kisti. Be to, džiūvimo proceso negalima įtakoti dirbtiniu būdu.
 
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Berti miltelius į švarų, šaltą (+10-20°C) vandenį nuolat maišant, kol susidarys tolygi masė. Mišinį palikti 5 min. pastovėti, tada dar kartą sumaišyti ir pradėti lieti. Mišinys turi būti sunaudotas per nurodytą darbo laiką. Nepilti daugiau vandens į pradėjusį tirštėti ir kietėti skiedinį. Paruošta masė išliejama su plačia plienine glaistykle. Masė turi vienodai aplieti iš visų pusių šildymo vamzdelius, elektrinius laidus ar elektrinį kilimėlį. Tai daroma norint pasiekti, kad glaistas sukibtų su pagrindu, o šildymas veiktų vienodai per visą plotą. Pirmas sluoksnis turi būti iki galo išdžiūvęs iki antrojo sluoksnio. Negalima džiūvimo proceso įtakoti dirbtiniu būdu - šildytuvu ar ventiliatoriumi. Per greitas džiūvimas iššaukia plyšius. Jeigu kambario temperatūra yra aukštesnė nei normali, santykinė drėgmė labai žema, saulė šviečia tiesiai ant išpiltos masės, tada rekomenduojame grindis uždengti plėvele, kai tik galima vaikščioti ant išdžiūvusių grindų. Išdžiūvusias ir sutvirtėjusias grindis rekomenduojame kuo greičiau apdirbti (užklijuoti grindų dangą, plyteles ir t.t.). Taip bus išvengta "per didelio išdžiūvimo", plyšių susidarymo bei glaisto atkibimo nuo pagrindo galimybės. Grindų temperatūra neturi viršyti + 28 °C.
Jei glaistas liejamas didelėje patalpoje, reikia padaryti judėjimo siūles (kas 5 metrai). Atskirti mišinį nuo sienų, tarp kambarių su skiriamąja elastinga juosta. Tinka naudoti patalpose, kur bus vidutinis apkrovimas, bet netinka sunkaus apkrovimo patalpose pvz. garažuose, sandėliuose. Drėgnose patalpose, kur bus tepama hidroizoliacinė mastika, glaistas turi būti išlietas prieš hidroizoliaciją. Nerekomenduojamas naudoti patalpose, kurios nuolat yra po vandeniu (pvz. baseinuose). Nerekomenduojamas kaip pagrindas, kuris bus tik nudažomas.
DĖMESIO: išmaišant glaistą nenaudokite per didelio vandens kiekio!
 
SAUGOJIMAS
Neatidarytą pakuotę saugoti sausomis sąlygomis ne ilgiau kaip 12 mėn.
 
EKSPLOATACINĖ IR EKOLOGINĖ SAUGA
Darbo metu rekomenduojame užsimauti respiratorių. Erzinantis kvėpavimo sistemą bei odą. Rizika rimtai pažeisti akis. Nekvėpuoti dulkėmis. Vengti kontakto su oda ir akimis. Patekus į akis, nedelsiant perskalauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis į medikus. Saugoti nuo vaikų.
Mūsų rekomendacijos paremtos mūsų bandymais ir sukaupta patirtimi. Tačiau mes negalime įtakoti vietinių sąlygų ar darbų kokybės su panaudotu produktu, todėl negalime prisiimti atsakomybės.
 
 
Kaina: 41,00 Lt (20 kg tara)
Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas